Bazény Magiline

Jsme oficiálním obchodním partnerem přímého dovozce bazénů MAGILINE Piscines pro Českou republiku, fy I.P.R. bazény s.r.o, což nám umožňuje nabídnou Vám skvělý produkt - bazén MAGILINE.

Zajišťujeme výstavbu Vašeho bazénu, tzn. kompletně od návrhu po konečné uvedení bazénu do provozu se všemi případnými individuálními požadavky, jako např. zastřešení bazénu, ohřev vody různými způsoby, odvlhčení interiérů u vnitřních bazénů apod. Samozřejmostí je ucelená poradenská činnost v oblasti interiérových i exteriérových bazénů, včetně výpočtů a návrhů technických řešení tak, abyste mohli v klidu odpočívat.

Bazén dodáváme jako funkčně schopný celek, tj. ve standardní dodávce je vždy obsaženo vše, co je potřebné ke 100 % chodu a údržbě Vašeho bazénu. Jsme vždy připraveni proměnit Váš sen ve skutečnost za pouhý týden práce. Dále je samozřejmě nutné počítat (jako u všech jiných bazénů) s technologickou přestávkou na vyzrání konstrukčního betonu v délce cca 2-4 týdnů dle aktuálního počasí a venkovních teplot. Pokud se tedy bazén staví v jedné etapě, jako tomu často bývá v jarních měsících, trvá stavba s uvedenou technologickou přestávkou celkově cca 1 kalendářní měsíc, po jehož uplynutí se může potěšení z plavání, koupání, vodních her a dalším radostem oddávat celá rodina. Tak krátce trvá stavba bazénu, který bude s radostí a plnou spokojeností sloužit jak Vám, tak i dalším generacím.


BAZÉNY MAGILINE #1 BAZÉNY MAGILINE #2 BAZÉNY MAGILINE #3 BAZÉNY MAGILINE #4 « zpět | nahoru | tisk
Novinky

Výměna folií Desjoyaux
25. 01. 2018

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


Péče o salinizace
28. 08. 2017

Považuji za důležité upozornit zákazníky, že je potřeba udržovat salinizační cely v čistotě a pravidelně kontrolovat zanesení titanových desek vápníkem. Pokud se nechají úplně zacpat a je potřeba je čistit HCl, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Týká se to zvláště určitých levnějších výrobků, i když ani ty dražší nejsou bezúdržbové.


Novinka pro rok 2016 - filtrace Magiline pro betonové bazény
08. 03. 2016

Nově lze montovat filtraci Magiline FX30 a FX20 i do klasických železobetonových bazénů z tvárnic Thermomur nebo betonového ztraceného bednění. Tímto můžete využít všech předností tohoto systému: kvalitní filtrace, tiché vodou chlazené čerpadlo, zazimování bez odpouštění vody a další. Do tohoto systému můžete začlenit další technologii, dávkovače chemie, tepelné čerpadlo, salinizaci a podobně. Žádejte informace e-mailem, po osobní návštěvě na místě stavby Vám doporučím vhodné řešení.


Filtrační vak pro FJ Desjoyaux
16. 03. 2015

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email