Betonové foliové bazény

Konstrukce železobetonového bazénu je zbudována z polystyrénových tvárnic Thermomur nebo z betonového ztraceného bednění na tloušťku stěny 250mm a ocelové armatury.

Výhodou tohoto systému je vysoká pevnost, dlouhodobá životnost, množství různých tvarů . Ze stejného materiálu se uvnitř bazénu vystaví schody, opět libovolného tvaru podle přání zákazníka. Oblíbený a nejčastější tvar schodů jsou rohové viz. foto.
Do konstrukce bazénu lze osadit světla, protiproudy, různé trysky a podobně.

Takto provedený bazén má výborné tepelně-izolační vlastnosti. Stěna polystyrenové tvárnice je 50mm silná na každé straně, tj. 2 x 50mm. Na dno je možné položit například 50mm extrudovaného polystyrenu. Tím jsou tepelné ztráty minimalizovány. 
  
Bazén se vyloží netkanou textilií a opatří silnou svařovanou folií různých barev a vzorů dle vzorníků.

 Na hranu bazénu je možné osadit obrubní kameny nepřeberných barev a typů od různých výrobců. Na obrázcích dole je například použit WOODFACE a obruba firmy Pavax – imitace pískovce. Může být také použito dřevěné obložení nebo materiál ze směsi plastu a dřeva – Woodplast.

Cena se odvíjí od velikosti bazénu a rozsahu požadovaných prací a doplňků.

Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo použijte poptávkový formulář na našich stránkách pro domluvení schůzky v místě stavby bazénu.


Betonové foliové bazény #1 Betonové foliové bazény #2 Betonové foliové bazény #3 Betonové foliové bazény #4 Betonové foliové bazény #5 Betonové foliové bazény #6 Betonové foliové bazény #7 Betonové foliové bazény #8 Betonové foliové bazény #9 Betonové foliové bazény #10 Betonové foliové bazény #11 Betonové foliové bazény #12

Betonové bazény

Doporučujeme Vám navštívit hlavní stránku betonové bazény. Již řadu let stavíme nejen betonové bazény.

Na této stránce Vám v nejbližší době představíme další informace o betonových bazénech i fotografie nově realizovaných bazénů.


« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Výměna folií Desjoyaux
25. 01. 2018

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


Péče o salinizace
28. 08. 2017

Považuji za důležité upozornit zákazníky, že je potřeba udržovat salinizační cely v čistotě a pravidelně kontrolovat zanesení titanových desek vápníkem. Pokud se nechají úplně zacpat a je potřeba je čistit HCl, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Týká se to zvláště určitých levnějších výrobků, i když ani ty dražší nejsou bezúdržbové.


Novinka pro rok 2016 - filtrace Magiline pro betonové bazény
08. 03. 2016

Nově lze montovat filtraci Magiline FX30 a FX20 i do klasických železobetonových bazénů z tvárnic Thermomur nebo betonového ztraceného bednění. Tímto můžete využít všech předností tohoto systému: kvalitní filtrace, tiché vodou chlazené čerpadlo, zazimování bez odpouštění vody a další. Do tohoto systému můžete začlenit další technologii, dávkovače chemie, tepelné čerpadlo, salinizaci a podobně. Žádejte informace e-mailem, po osobní návštěvě na místě stavby Vám doporučím vhodné řešení.


Filtrační vak pro FJ Desjoyaux
16. 03. 2015

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email