Důležité informace

Prodej bazénové chemie a veškerého příslušenství pro bazény U nás je možné zakoupit veškerou bazénovo chemii, náhradní díly pro bazény s pískovou filtrací, náhradní díly pro bazény Desjoyaux, Magilline, i pro plastové bazény. Dále dodáváme veškeré dávkovače bazénové chemie, solonizační jednotky, bazénová tepelná čerpadla, UV lampy, čerpadla, protiproudy a další příslušenství pro veškeré bazény.

 

Detekce a zjišťování úniku vody z bazénu. Speciálním přístrojem vyhledáme místo úniku vody z bazénu, místo, kde je poškozená folie, nebo uvolněný svár plastového bazénu.


Tlakování potrubí

Tlakovací soupravou lze po natlakování potrubí zjistit, zda únik vody způsobuje poškozené potrubí a tak i přibližné místo. Kamerou lze dohledat konkrétní místo.


« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Stavby nových bazénů podzim 2021
01. 09. 2021

Na podzim 2021 jsou volné termíny pro stavbu nových bazénů se spuštěním v květnu nebo červnu 2022 v závíslosti na počasí.


02. 02. 2020

Detekce úniků vody z bazénu 

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Odhalili jsme již desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


02. 02. 2020

Výměna folií Desjoyaux 

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


02. 02. 2020

Odzimování a zazimování bazénu

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


02. 02. 2020

Filtrační vak pro FJ Desjoyaux

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH


02. 02. 2020

Nový eshop na bazénové příslušenství, technologii a chemii

Od letošního roku provozujeme nový eshop s kompletním bazénovým sortimentem. Najdete ho na http://eshopbazeny.cz 

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email