Mapa webu


Stránky bez zařazeníO Magiline

Koncernová společnost MAGILINE PISCINES je dnes jedním z nejdynamičtějších výrobců bazénových technologií ve Francii, je zastoupena několika sty prodejními centry po celém světě a vývojem vlastních bazénů se zabývá více než 15 let. Disponuje pružným výrobním a technickým potenciálem o rozloze 35.000m2 v městečku TROYES ve Francii, které je zároveň sídlem MAGILINE PISCINES.

Zde ve vlastním vývojovém středisku společnosti spolupracují týmy vývojářů, designerů a techniků a s novátorským přístupem nacházejí vhodná řešení pro naplnění Vašich představ o pohledném a technicky vyspělém bazénu. Na základě letitých zkušeností s vlastnostmi materiálů používaných v bazénové technologii uplatňujeme v návrzích, vývoji a výrobě řadu moderních postupů a nových odolných materiálů s důrazem na přesné a precizní dílenské zpracování.

Důkazem této skutečnosti je 85 originálních a registrovaných technických patentů za uplynulé 2 roky, z nichž 61 bylo s úspěchem aplikováno do výroby bazénů.

Bazény Magiline v základních číslech

 • Již třetí nejvýznamnější evropský výrobce bazénů. Založeno 1994
 • Více než 35 000 realizovaných bazénů. Klasických bazénů a bazénů atypických tvarů
 • Společnost se silným růstem díky důvěře a spokojenosti našich klientů
 • Společnost zaměřená na inovace a vývoj: desítky mezinárodních patentů
 • Výroba probíhá ve 3 moderních provozech na ploše více než 30 000 m2
 • Výzkum, vývoj a výroba jsou ze 100% realizované ve Francii, což přináší nejvyšší možnou kvalitu produktu
 • Síť 180 exkluzivních distributorů po celé Evropě
 • Bazény jsou konstruované a staticky navržené podle předpisů pro armovaný beton a podle mezních stavů zatížení obdobně jako vodojemy, mosty či tunely – železobetonová monolitická konstrukce – bazén kde se pro jeho dlouhodobou životnost betonují stěny, věnce i dno v jedné etapě současně
 • 10 – letá záruka pro vaši jistotu do budoucna (informujte se u vašeho prodejce) Námi poskytované záruky     se přímo odvíjejí od náročných podmínek, které jsou kladeny na každého zástupce společnosti MAGILINE kdekoliv ve světě. Z tohoto důvodu jsme povinni splňovat vysoké technologické standardy při jednotlivých fázích výstavby.
 • Kompletní klientský servis včetně zajištění financování žádné starosti, pouze potěšení, které vám bazén přináší!
 • Filtrační jednotky FX v monobloku bez potrubních rozvodů vody kolem bazénu, s vysokým výkonem (20,30,40 a 50m3 vody za hodinu) a vynikající čistotou vody 15 mikronů, využívající tzv.Venturiho efekt pro zlepšení výkonu filtrace.

 

Více o bazénech Magiline: www.magiline.com


Rozdíly v typech bazénů

V dnešní době je na trhu v České Republice mnoho typů bazénů, od nafukovacích až po železobetonové. Pravdou je, že každý bazén může splnit svůj účel, ale otázkou zůstává jak dlouho jej bude plnit ke spokojenosti svého majitele. Pokud jsou s bazénem problémy z důvodů konstrukčních vad, ať už jsou to praskliny, škrábance, zvlnění či jiné nepříjemnosti, klesá rapidně jeho užitná hodnota. Vaše radost z bazénu je tak přímo úměrná rovnováze mezi kupní cenou a perspektivní užitnou hodnotou.

Samostatnou kapitolou jsou prodejci bazénů, kteří na základě Vašeho požadavku mnohdy předloží cenovou nabídku, která svým obsahem neodpovídá funkčnímu bazénovému kompletu, což Vy jako laik zjišťujete většinou až během provozu.

Původně příjemná cena následně roste a roste a najednou je bazén dražší než jste původně očekávali. Stejně tak je vhodné se zamyslet nad jednotlivci, kteří nabízejí maximální množství konstrukčních typů bazénů a když přijde klient číslo 1 – je pro něj vhodný bazén plastový, pak přijde klient číslo 2 a pro něj je dobrý bazén laminátový, ale už za vyšší cenu a na závěr přijde klient číslo 3 a pro něho je nejlepší zase železobetonový bazén. Nerozumíme tomu, jak se třídí klienti na ty co mají mít bazén toho či onoho typu, zřejmě je to otázka ceny – tedy prodat vždy a podle toho kolik je klient schopen a ochoten investovat. Některému z klientů 1,2 nebo 3 není každopádně sdělena úplná pravda, který z bazénů je z hlediska vlastností ten skutečně vhodný a cenově přijatelný, jde o to prodat za každou cenu.

Nepřísluší nám hodnotit bazény, které firma Magiline neprovádí. Ať už jsou to bazény plastové, laminátové nebo stavěné pomocí jednostranného bednění z plechu, plastu a někdy i dřeva, necháme toto hodnocení na stavařích a staticích.

Stejně tak nechceme hodnotit bazény, které se tváří jako monolitické ať už jsou to bazény jejichž konstrukce je přerušena plastovým schodištěm nebo jsou leckdy vyzdívané z materiálů nehodících se na dlouhodobé uložení do země.

S firmou MAGILINE máte jistotu, že získáte bazén kompletně proarmovaný monolitický včetně libovolného schodiště, kdy k betonáži stěn i dna bazénu dochází vždy v jeden den. Bazény MAGILINE mají institucionální atest BAEL, který je vydáván pro monolitické konstrukce navržené podle mezních stavů zatížení železobetonu.

Co to pro Vás znamená? Konstrukce bazénu bude mít trvanlivost a životnost podobnou železobetonovým základům Vašeho domu a Vy nebudete nikdy stát zoufalí na již vzrostlé zahradě před otázkou – co teď s tím?


« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Detekce úniků vody z bazénu
27. 07. 2018

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Letos jsme již odhalili desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


Odzimování a zazimování bazénu
05. 03. 2018

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


Výměna folií Desjoyaux
25. 01. 2018

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


Péče o salinizace
28. 08. 2017

Považuji za důležité upozornit zákazníky, že je potřeba udržovat salinizační cely v čistotě a pravidelně kontrolovat zanesení titanových desek vápníkem. Pokud se nechají úplně zacpat a je potřeba je čistit HCl, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Týká se to zvláště určitých levnějších výrobků, i když ani ty dražší nejsou bezúdržbové.


Filtrační vak pro FJ Desjoyaux
16. 03. 2015

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email