Mapa webu


Stránky bez zařazeníPříslušenství Magiline

Protiproud

MAGIsport2 – výkonný protiproud 
Prodlužte si délku vašeho bazénu…změňte svůj bazén na olympijský (ať je délka Vašeho bazénu jakákoliv). Protiproud MAGIsport2 je možné umístit i do delší strany bazénu a tím výrazně omezit energii vracejících se vln odrážených od stěn bazénu.
MAGIsport2 BALNEO - hydroterapeutická lahůdka pro Vaše unavené svaly.

Obsahuje navíc speciální masážní trysky pro dosažení příjemných pocitů z uvolnění Vašeho svalového napětí.

 •     Pro dospělé - Radost z plavání – relaxujte a sportujte zároveň.
 •     Pro seniory - Udržení kondice a uvolnění pomocí akvagymnastiky.
 •     Pro juniory - Radost z pohybu a zábava.

Výkonný protiproud do bazénu #1 Výkonný protiproud do bazénu #2 Výkonný protiproud do bazénu #3 Výkonný protiproud do bazénu #4

MAGIsel - elektrolytické čištění vody (slaná voda)

Nechcete bazén chemizovat? Máme pro Vás speciální nabídku…

Použití zařízení na elektrolytickou úpravu vody bez dávkování chemického chlóru je jednou z velmi zajímavých a moderních alternativ dezinfekce bazénové vody. Tímto zařízením se pomocí elektrolytického štěpení NaCl (soli) vytváří potřebné prvky, nezbytné k zajištění biologicky nezávadné vody.Voda v bazénu je mírně slaná, přirozeně antiseptická, obsažená sůl přináší pocit svěžesti moře a nepůsobí dráždivě, jako při obvyklé dezinfekci běžnými chlorovými přípravky.Velice příjemné řešení úpravy vody pro uživatele s citlivou pokožkou nebo alergií.

Zařízení je možné kdykoliv propojit s filtračním okruhem. Dezinfekční účinek je v tomto případě cca1,2x vyšší než je účinek běžně používaného chlornanu sodného. Tato koncepce má mnoho výhod a může výrazně přispět ke kvalitě využívání vašeho bazénu.

Proč si k bazénu MAGILINE pořídit elektrolýzu MAGIsel?

 • snadné a rychlé zprovoznění
 • nižší provozní náklady
 • bezvadná a biologicky nezávadná voda bez chemie
 • stálá dezinfekce vody během filtračního cyklu
 • nižší frekvence kontroly
 • vhodné pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou

Tepelná čerpadla Elyse a Elysea

Zařízení, která Vám prodlouží Vaší „koupací sezónu“ – období po které můžete využívat bazén v průběhu roku. Připravili jsme pro Vás dvě varianty tepelných čerpadel – profesionální Elyse a ekonomickou Elysea.

Design tepelných čerpadel Elyse a Elysea je navržen podle posledních trendů. Obě tepelná čerpadla jsou vyráběna přímo v závodě MAGILINE ve Francii a jsou vybavena titanovými komponenty, odolnými vůči dlouhodobému kontaktu s bazénovou vodou.

Ekonomické řešení - 1 KWh dodané energie umožní ohřev výkonem cca 5 kWh
Automatický provoz - tepelné čerpadlo je vybaveno dvoukruhovým systémem a automaticky přepíná       výkon podle aktuální venkovní teploty (u tepelného čerpalda Elyse)

Tepelná čerpadla Elyse a Elysea

MAGIguard - podvodní plovoucí roletový systém

Automatická bezpečnostní roleta – plovoucí lamelové zakrytí hladiny – Vaše jistota ochrany a hospodárnosti.

Je konstruována a vyráběna přímo ve výrobním závodě MAGILINE ve Francii. Podvodní roleta MAGIguard je integrována do systému konstrukce a v místě, kde je uložena je v rovné krátké části bazénu další filtrační blok pro zajištění perfektní čistoty vody i v „kapse“ pro roletu. Systém železobetonového monolitu bazénu není narušen.

 • Bezpečná
  Testovaná a certifikovaná francouzskou Národní zkušební laboratoří
  Schopna přenést zátěž až 100 kg (hmotnost dítě + dospělé osoby).
 • Estetická
  4 barevná provedení + 3 povrchové úpravy s imitací dřeva.
 • Jednoduchá
  Snadná montáž dodávaná „na klíč“.
 • Odolná
  Pohon není umístěn pod vodní hladinou.
  Všechny materiály prošly náročnými zkouškami.
 • Ekologická
  Zabraňuje úniku tepla z bazénu.
  Omezuje odpar vody.

Podvodní plovoucí roletový systém #1 Podvodní plovoucí roletový systém #2 Podvodní plovoucí roletový systém #3 Podvodní plovoucí roletový systém #4 Podvodní plovoucí roletový systém #5 Podvodní plovoucí roletový systém #6 Podvodní plovoucí roletový systém #7 Podvodní plovoucí roletový systém #8 Podvodní plovoucí roletový systém #9 Podvodní plovoucí roletový systém #10 Podvodní plovoucí roletový systém #11 Podvodní plovoucí roletový systém #12

SECURItech - plovoucí roletový systém nad hladinou

Plovoucí lamelové rolety jsou praktickým způsobem zakrytí hladiny bazénu.

Tento systém jako jediný umožňuje automatické zakrývání bazénu bez použití vodících lišt, tyčí a lan. Systém používá speciální duté, sendvičové lamely, jejichž bočním ohebným spojením je vytvořena plovoucí roleta dokonale zakrývající vodní plochu bazénu. Roletové zakrytí pro bazény zaručuje bezpečnost, udržuje stabilní teplotu vody, výrazným způsobem snižuje náklady na vytápění bazénu a redukuje spotřebu chemických přípravků.

Bazénové roletové zakrytí je vhodné především pro obdélníkové bazény a je instalováno v provedení nadhladinovém – SECURItech i podhladinovém – MAGIguard.

Automatické dopouštění vody a bezpečnostní přepad

Otop Regulo je systém automatického nebo manuálního dopouštění vody, který je integrován v železobetonové stěně bazénu a jeho základní verze je ve standardním vybavení každého bazénu. Tento systém se napojuje na přívod vody a na kanalizaci, čímž je vytvořen bezpečnostní přepad. Při nemožnosti napojení na vodu je samozřejmě možné systém nevyužívat a doplňovat bazén zahradní hadicí. To samé platí při nemožnosti napojení na kanalizaci kdy se může bezpečnostní přepad nechat vyústit do štěrkového zásypu kolem bazénu. Případně se dá na přání zákazníka tento systém z bazénu úplně vynechat.

Automatické dopouštění vody a bezpečnostní přepad

LUCIE – LED osvětlení – bazénová světla s LED diodami

Oživte svůj bazén hrou barev… osvědčená technologie podvodního osvětlení.

 • Estetika
  Můžete jednoduše vyzkoušet 14 různých barevných odstínů.
 • Ekonomika
  Až 10x nižší spotřeba elektrické energie oproti klasickému osvětlení (30 W odpovídající 300 W).
 • Dlouhá životnost
  Prodloužená životnost – více než 10 let.
  Oproti klasickému osvětlení je životnost 40x větší.
 • Spolehlivost
  Technologie LED světelných zdrojů se používá již více než 10 let v náročných aplikacích.
 • Jednoduché ovládání
  Díky dálkovému ovladači můžete přepínat barvy jednoduše na dálku.

LED osvětlení – bazénová světla s LED diodami #1 LED osvětlení – bazénová světla s LED diodami #2 LED osvětlení – bazénová světla s LED diodami #3 « zpět | nahoru | tisk
Novinky

Detekce úniků vody z bazénu
27. 07. 2018

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Letos jsme již odhalili desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


Odzimování a zazimování bazénu
05. 03. 2018

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


Výměna folií Desjoyaux
25. 01. 2018

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


Péče o salinizace
28. 08. 2017

Považuji za důležité upozornit zákazníky, že je potřeba udržovat salinizační cely v čistotě a pravidelně kontrolovat zanesení titanových desek vápníkem. Pokud se nechají úplně zacpat a je potřeba je čistit HCl, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Týká se to zvláště určitých levnějších výrobků, i když ani ty dražší nejsou bezúdržbové.


Filtrační vak pro FJ Desjoyaux
16. 03. 2015

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email