Servis bazénů
Servis bazénů
Betonové bazény
Betonové bazény
E-shop s příslušenstvím pro bazény
Příslušenství pro bazény

Mapa webu


Stránky bez zařazeníServis bazénů

Zajišťujeme kompletní servis všech typů bazénů.

Provádíme veškeré úkony spojené s provozem bazénů jako jsou například:

 • rekonstrukce celých bazénů
 • zazimování a odzimování
 • čištění bazénů
 • detekce úniků vody z bazénu
 • lepení a výměny folií
 • opravy motorů a čerpadel,výměny ucpávek, ložisek, převíjení motorů
 • výměny filtračního písku
 • výměny solných jednotek
 • kompletní servis a rekonstrukce bazénů Desjoyaux

Servis bazénů #1 Servis bazénů #2 Servis bazénů #3 Servis bazénů #4 Servis bazénů #5 Servis bazénů #6 Servis bazénů #7 Servis bazénů #8

Provádíme kompletní servis bazénů Desjoyaux

Pravidelné kontroly technologie a vody. Nabízíme pravidelnou celoroční kontrolu vašeho bazénu, funkčnosti technologie, doplnění bazénové chemie, měření kvality vody. Tuto službu je možné využít i v době Vaší dovolené, či odjezdu na služební cesty.

 • opravy filtrací
 • repase motorů a čerpadel
 • dodávky originálních i neoriginálních náhradních dílů
 • výměny folií
 • opravy poškozených folií
 • výměny žárovek a celých světel
 • ohřevy bazénové vody, výměníky, tepelná čerpadla

Odzimování a zazimování bazénu

Odzimování se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.

Čištění bazénu

Provádíme čištění bazénu za pomocí speciálních čistících prostředků a technologie, tak, aby povrch bazénu nebyl poškozen. Čištění se provádí zpravidla před zahájením koupací sezóny tak, aby byl bazén připraven ihned ke spuštění.Vodu odčerpáme, odstraníme nečistoty, případně odstraníme vápenaté usazeniny, bazén znovu napustíme a uvedeme do provozu.

Servis bazénů Desjoyaux

výměna filtrační jednotky

...

Oprava a výměna světla

Světlo i žárovky lze vyměnit za plného provozu, není nutné upouštět bazénovou vodu.

Dodávka a montáž příslušenství Desjoyaux

Dodáváme spínače protiproudu, perlátory, světla, které degradují vlivem působení bazénových přípravků.

Výměna a dodávka folie (lineru)

Nedílnou součástí je bazénová folie (Liner). Také podléhá stárnutí vlivem bazénových přípravků, nešetrným, nebo nesprávným udržování hladiny PH v bazéně. Její výměna je snadná, bez zásahu do konstrukce bazénu Desjoyaux. Folii (liner) dodáváme v několika barvách, vzorech a velikostech, dle daného bazénu. Liner je vždy objednán a vyroben podle požadavku zákazníka. Je možné kombinovat barvy i doplnit bordury, jako praktickou součást folie.

Servis a opravy čerpadel

Zabýváme se opravami bazénových čerpadel Desjoyaux, jako je výměna ložisek, ucpávek, jednotlivých dílů čerpadla, převíjení, včetně montáže a demontáže, dle přání zákazníka.


Servis bazénů Desjoyaux #1 Servis bazénů Desjoyaux #2 Servis bazénů Desjoyaux #3 Servis bazénů Desjoyaux #4 Servis bazénů Desjoyaux #5 Servis bazénů Desjoyaux #6 Servis bazénů Desjoyaux #7 Servis bazénů Desjoyaux #8 prasklý schod Desjoyaux schody Desjoyaux

GO bazénů

Doporučujeme Vám navštívit hlavní stránku betonové bazény. Firma Bazény Skříšovský řadu let staví nejen betonové bazény, ale i MAGILINE a MAGIWOOD bazény. Na této stránce v nejbližší době doplníme další informace o bazénech i fotografie nově realizovaných bazénů.


Servis bazénů GO #1 Servis bazénů GO #2 Servis bazénů GO #3 Servis bazénů GO #4 « zpět | nahoru | tisk
Novinky

02. 02. 2020

Detekce úniků vody z bazénu 

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Odhalili jsme již desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


02. 02. 2020

Výměna folií Desjoyaux 

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


02. 02. 2020

Odzimování a zazimování bazénu

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


02. 02. 2020

Filtrační vak pro FJ Desjoyaux

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH


02. 02. 2020

Nový eshop na bazénové příslušenství, technologii a chemii

Od letošního roku provozujeme nový eshop s kompletním bazénovým sortimentem. Najdete ho na http://eshopbazeny.cz 

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook