Servis bazénů
Servis bazénů
Betonové bazény
Betonové bazény
E-shop s příslušenstvím pro bazény
Příslušenství pro bazény

O nás

Jsme rodinná firma, která se zabývá bazény již přes 20 let. Máme mnoho osobních zkušeností s různým typy bazénů, protože všechny nám prošly rukama od výkopů až po předání díla zákazníkovi. Provádíme stavby betonových a foliových bazénů na klíč. Zabýváme se také zastřešením bazénů a komplexními službami v oblasti oprav i servisu všech typů bazénů. Působíme zejména na Jižní Moravě a nejvíce v okolí Brna. V případě rádi vyjíždíme i do vzdálenějších oblastí. Není pro nás vůbec žádný problém poradit i těm, kteří si chtějí postavit bazén sami a potřebují si zjistit nějaké informace, nebo jen poradit.

Stavíme železobetonové bazény z polystyrenových tvárnic Thermomur, a provádíme kompletní servis bazénů Desjoyaux.

Spolupracujeme výhradně s osvědčenými firmami co do kvality a poskytování i následného a pozáručního servisu, například s firmou I.P.R Magiline z Frenštátu pod Radhoštěm a velkoobchody s bazénovou technologií jako Pooltechnika Brno, Vágnerpool, Astralpool, Hanscraft, Aseko, Bazénservis, Alukov. 

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího typu a tvaru bazénu. Nenajdete u nás nejlevnější plastové bazény. Stavíme takové bazény, které je možné po skončení životnosti folie znovu renovovat.

Detekce a zjišťování úniku vody z bazénu. Speciálním přístrojem vyhledáme místo úniku vody z bazénu, místo, kde je poškozená folie, nebo uvolněný svár plastového bazénu.

Zdarma zhotovíme cenovou nabídku

Jestliže nenajdete odpověď na svou otázku na našem webu, nebo jste nenašli požadované zboží v našem e-shopu, neváhejte použít poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky, pokusíme se Vám maximálně vyhovět.


Servis bazénů

Hlavní servisní služby:

  • detekce úniků vody
  • montáž a servis bazénové technologie
  • dodávka a montáž příslušenství Desjoyaux;
  • výměna a dodávka folie (lineru) Desjoyaux a Magiline
  • servis a opravy čerpadel.
  • pravidelná kontrola bazénu a zařízení
  • doplnění chemie do přístrojů na úpravu vody
  • zazimování a odzimování

Dodávka a montáž

Tepelná čerpadla Mr.Silence, Hanscraft, Poolex, Fairland, Rapid, Zodiac. Nejvýhodnější ekonomický ohřev bazénu nezávisle na počasí.

Bazénové zastřešení Alukov. Zastřešení bazénů je nejlepší řešení při ochraně před nečistotami, zvýší teplotu vody až o 10st., voda má stabilněší teplotu a uspoří energii na vytápění. Z hlediska bezpečnosti je velkým pomocníkem při zabezpečení proti pádu do bazénu nejen dětí, ale i domácích mazlíčků.

Automatické dávkovače Aseko pro automatickou údržbu bazénové vody a další přístroje.

Tepelné výměníky pro vytápění bazénové vodybazény Skříšovský fotogalerie

bazény Skříšovský #1 bazény Skříšovský #2 bazény Skříšovský #3 bazény Skříšovský #6 bazény Skříšovský #8 bazény Skříšovský #9 bazény Skříšovský #10 bazény Skříšovský #11 bazény Skříšovský #12 bazény Skříšovský #13 bazény Skříšovský #14 bazény Skříšovský #15 bazény Skříšovský #17 bazény Skříšovský #18 bazény Skříšovský #19 bazén s přelivem bazén s přelivem vnitřní bazén vnitřní bazén bazén ledvina bazén obdélník rekonstrukce bazénu bazén Magiline 1 bazén Magiline 2
« zpět | nahoru | tisk
Novinky

02. 02. 2020

Detekce úniků vody z bazénu 

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Odhalili jsme již desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


02. 02. 2020

Výměna folií Desjoyaux 

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


02. 02. 2020

Odzimování a zazimování bazénu

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


02. 02. 2020

Filtrační vak pro FJ Desjoyaux

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH


02. 02. 2020

Nový eshop na bazénové příslušenství, technologii a chemii

Od letošního roku provozujeme nový eshop s kompletním bazénovým sortimentem. Najdete ho na http://eshopbazeny.cz 

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook