Servis Skříšovský

Provádíme stavby betonových a foliových bazénů na klíč. Zabýváme se také zastřešením bazénů a komplexními službami v oblasti oprav i servisu všech typů bazénů. Působíme zejména na Jižní Moravě a v okolí Brna.

Dále dodáváme a montujeme železobetonové bazény z polystyrenových tvárnic Thermomur, a provádíme kompletní servis bazénů Desjoyaux.

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího typu a tvaru bazénu. Nenajdete u nás nejlevnější plastové bazény. Stavíme takové bazény, které je možné po skončení životnosti folie znovu renovovat.

Detekce a zjišťování úniku vody z bazénu. Speciálním přístrojem vyhledáme místo úniku vody z bazénu, místo, kde je poškozená folie, nebo uvolněný svár plastového bazénu.

Zdarma zhotovíme cenovou nabídku

Jestliže nenajdete odpověď na svou otázku na našem webu, nebo jste nenašli požadované zboží v našem e-shopu, neváhejte použít poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky, pokusíme se Vám maximálně vyhovět.


Servis bazénů

Další naší činností jsou detekce úniků vody z bazénů, opravy prasklých plastových bazénů vyfoliováním neprovádíme.

Dodáváme a montujeme bazénové technologie, zastřešení, lamelové zakrytí a poskytujeme kompletní servis bazénů Magiline, bazénů s pískovými filtracemi a bazénů značky Desjoyaux.

Pravidelné kontroly technologie a vody. Nabízíme pravidelnou celoroční kontrolu vašeho bazénu, funkčnosti technologie, doplnění bazénové chemie, měření kvality vody. Tuto službu je možné využít i v době Vaší dovolené, či odjezdu na služební cesty.

  • Výměna filtrační jednotky;
  • oprava a výměna světla;
  • dodávka a montáž příslušenství Desjoyaux;
  • výměna a dodávka folie (lineru);
  • servis a opravy čerpadel.

Dodávka a montáž

Tepelných čerpadel

Tepelné čerpadlo pro bazén ušetří náklady při ohřívání vody, prodlouží koupání u venkovních zahradních bazénů i o několik měsíců. Bazénové tepelné čerpadlo je výhodná investice do Vašeho pohodlí. Tepelné čerpadlo je možné vybrat podle objemu vody v bazénu.

Bazénového zastřešení

Zastřešení bazénů je nejlepší řešení při ochraně před nečistotami, zvýší teplotu vody až o 10st., voda má stabilněší teplotu a uspoří energii na vytápění. Z hlediska bezpečnosti je velkým pomocníkem při zabezpečení proti pádu do bazénu nejen dětí, ale i domácích mazlíčků.

Je možné si vybrat z desítek modelů zastřešení bazénů, vířivých van nebo zastřešení teras, můžete si být jisti, že bude precizně vyroben na míru podle Vašich představ a požadavků. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu. Provedeme zaměření a zajistíme dopravu a montáž vybraného zastřešení.

Solonizační jednotek

Solonizační jednotka slouží k dezinfekci vody v bazénu. Dochází k rozkládu soli v bazénu pomocí elektrolýzy na plynný chlor, který efektivně ničí bakterie a řasy ve vodě. Tento způsob úpravy vody je stále žádanější pro svou jednoduchou instalaci a používání, efektivní čištění vody a pozitivní účinky soli na kůži.

Automatické dávkovače Aseko

ASIN AQUA je kompaktní dávkovací systém, pro péči o bazénovou vodu s možností kontroly pomocí internetu.

ASIN Aqua Salt je dávkovací a řídící systém s integrovaným elektrolyzérem, pro péči o bazénovou vodu. Funkce: řízení čerpadla filtrace, vytápění, hladiny vody, možnost internetu a další.

ASIN AQUA Oxygen je bez-chlorový dávkovací systém pro komplexní úpravu bazénové vody. Díky čtyřem dávkovacím čerpadlům lze současně dávkovat OXYPURE, pH MINUS, ALGICID a flokulant FLOC+C, tím je dosaženo křišťálově čisté vody, která je příjemná pro kůži, a to i při nízké koncentraci chemických látek. ASIN AQUA Oxygen dávkuje FLOC+C kontinuálně – speciálním pomaloběžným čerpadlem PP10.

Tepelné výměníky

Tepelné výměníky jsou navrženy pro vytápění bazénové vody. Výměníky se používají při ohřevu vody plynovým nebo jiným kotlem, tepelným čerpadlem, nebo solárními kolektory. Speciální konstrukce výměníku zajišťuje průtok vody tak, aby byl přívod tepla optimální pro požadovanou teplotu bazénové vody.bazény Skříšovský fotogalerie

bazény Skříšovský #1 bazény Skříšovský #2 bazény Skříšovský #3 bazény Skříšovský #6 bazény Skříšovský #8 bazény Skříšovský #9 bazény Skříšovský #10 bazény Skříšovský #11 bazény Skříšovský #12 bazény Skříšovský #13 bazény Skříšovský #14 bazény Skříšovský #15 bazény Skříšovský #17 bazény Skříšovský #18 bazény Skříšovský #19 bazén s přelivem bazén s přelivem vnitřní bazén vnitřní bazén bazén ledvina bazén obdélník rekonstrukce bazénu bazén Magiline 1 bazén Magiline 2
« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Stavby bazénů
31. 08. 2020

Omlouváme se případným zájemcům o stavbu nového bazénu, ale máme obsazené termíny i na jaro 2021. Požadavky na servisní práce, dodávky a montáže bazénové technologie jsme ještě schopni vyřídit.

Děkujeme za pochopení.


02. 02. 2020

Detekce úniků vody z bazénu 

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Odhalili jsme již desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


02. 02. 2020

Výměna folií Desjoyaux 

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


02. 02. 2020

Odzimování a zazimování bazénu

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


02. 02. 2020

Filtrační vak pro FJ Desjoyaux

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH


02. 02. 2020

Nový eshop na bazénové příslušenství, technologii a chemii

Od letošního roku provozujeme nový eshop s kompletním bazénovým sortimentem. Najdete ho na http://eshopbazeny.cz 

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email