O nás

Provádíme stavby betonových a foliových bazénů na klíč. Zabýváme se také zastřešením bazénů a komplexními službami v oblasti servisu všech typů bazénů. Působíme zejména na Jižní Moravě a v okolí Brna.

V poslední době se stávají více populárnějšími zapuštěné bazény, protože mají oproti jiným typům bazénů celou řadu předností a vždy zapadnou velmi příjemně do prostoru  zahrady. Postavit se dají nejen venku, ale lze je také umístit do domu či zimní zahrady jako interiérové bazény.

Mezi těmito bazény vyniká další významný evropský výrobce bazénů Magiline. Jsme oficiálním obchodním partnerem této firmy pro jižní Moravu.

Firma Magiline byla založena ve Francii v roce 1994 a od té doby zrealizovala více než 35 000 bazénů klasických i atypických tvarů.

Tyto bazény se vyznačují stabilní železobetonovou monolitickou konstrukcí, dlouhou životností, jednoduchou stavbou a údržbou. Velmi zajímavou součástí bazénu je promyšlená konstrukce integrovaného filtračního bloku, která nevyžaduje žádné vnější potrubní rozvody a je nenáročná na údržbu.

Dále dodáváme a montujeme železobetonové bazény z polystyrenových tvárnic Thermomur, nebo z betonového ztraceného bednění a provádíme kompletní servis bazénů Desjoyaux.

Další naší činností jsou detekce úniků vody z bazénů, opravy prasklých plastových bazénů vyfoliováním.

Dodáváme a montujeme bazénové technologie, zastřešení, lamelové zakrytí a poskytujeme kompletní servis bazénů Magiline, bazénů s pískovými filtracemi a bazénů zn. Desjoyaux.

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího typu a tvaru bazénu. Nenajdete u nás nejlevnější plastové bazény. Stavíme takové bazény, které je možné po skončení životnosti folie znovu renovovat. Renovaci lze provést i u plastových bazénů, ale s větším zásahem do konstrukce.

Zdarma zhotovíme cenovou nabídku

Jestliže nenajdete odpověď na svou otázku na našem webu, nebo jste nenašli požadované zboží v našem e-shopu, neváhejte použít poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky, pokusíme se Vám maximálně vyhovět.bazény Skříšovský fotogalerie

bazény Skříšovský #1 bazény Skříšovský #2 bazény Skříšovský #3 bazény Skříšovský #6 bazény Skříšovský #8 bazény Skříšovský #9 bazény Skříšovský #10 bazény Skříšovský #11 bazény Skříšovský #12 bazény Skříšovský #13 bazény Skříšovský #14 bazény Skříšovský #15 bazény Skříšovský #17 bazény Skříšovský #18 bazény Skříšovský #19 bazén s přelivem bazén s přelivem vnitřní bazén vnitřní bazén bazén ledvina bazén obdélník rekonstrukce bazénu bazén Magiline 1 bazén Magiline 2
« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Výměna folií Desjoyaux
25. 01. 2018

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


Péče o salinizace
28. 08. 2017

Považuji za důležité upozornit zákazníky, že je potřeba udržovat salinizační cely v čistotě a pravidelně kontrolovat zanesení titanových desek vápníkem. Pokud se nechají úplně zacpat a je potřeba je čistit HCl, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Týká se to zvláště určitých levnějších výrobků, i když ani ty dražší nejsou bezúdržbové.


Novinka pro rok 2016 - filtrace Magiline pro betonové bazény
08. 03. 2016

Nově lze montovat filtraci Magiline FX30 a FX20 i do klasických železobetonových bazénů z tvárnic Thermomur nebo betonového ztraceného bednění. Tímto můžete využít všech předností tohoto systému: kvalitní filtrace, tiché vodou chlazené čerpadlo, zazimování bez odpouštění vody a další. Do tohoto systému můžete začlenit další technologii, dávkovače chemie, tepelné čerpadlo, salinizaci a podobně. Žádejte informace e-mailem, po osobní návštěvě na místě stavby Vám doporučím vhodné řešení.


Filtrační vak pro FJ Desjoyaux
16. 03. 2015

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email