Mapa webu


Stránky bez zařazeníBazény s keramickým obkladem

Tento typ bazénů patří k nejluxusnějším a nejnáročnějším na provedení.
Jedná o velice kvalitní bazény pevné železobetonové konstrukce. Stěny i dno bazénu jsou bohatě vyztuženy ocelovou armaturou, beton se používá vodostavební. Veškeré prostupy přes konstrukci jsou speciálně těsněny stejně jako veškeré plochy, před provedením keramického obkladu. Jako finální úprava se provádí obklad mozaikou dle výběru zákazníka z dostupných vzorníků. Tyto bazény lze provádět jak se skimmerem tak s přelivovou hranou.

Do konstrukce bazénu se osazují stejné prvky jako do ostatních typů bazénů – různé typy světel, protiproudy, vodní atrakce, rolety a další.

Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky nebo použijte poptávkový formulář.


Bazény s keramickým obkladem #1 Bazény s keramickým obkladem #2 Bazény s keramickým obkladem #3 Bazény s keramickým obkladem #4 Bazény s keramickým obkladem #5 Bazény s keramickým obkladem #6 Bazény s keramickým obkladem #7 Bazény s keramickým obkladem #8

Betonové bazény

Doporučujeme Vám navštívit hlavní stránku betonové bazény. Již řadu let stavíme nejen betonové bazény.

Na této stránce Vám v nejbližší době představíme další informace o betonových bazénech i fotografie nově realizovaných bazénů.


« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Detekce úniků vody z bazénu
27. 07. 2018

Provádíme detekci úniků vody z bazénu při napuštěné vodě. Jsme schopni naším přístrojem najít otvor okem neviditelný. Dále můžeme natlakovat portubí vzduchem a změřit únik prasklým potrubím. Letos jsme již odhalili desítky úniků ze všech typů bazénů, foliových i plastových.


Odzimování a zazimování bazénu
05. 03. 2018

Odzimování bazénů se provádí před zahájením koupací sezóny. Odzimování znamená, doplnění vody do potřebného stavu, úklid plováků, kontrolu technologie, zafiltrování, doplnění potřebné bazénové chemie, doplnění soli, úprava Ph.

Zazimování bazénů se provádí po ukončení koupací sezóny, zpravidla v době, kdy voda klesne pod 15st. Dle potřeby odčerpáme vodu na potřebnou výšku, vyprázdníme potrubí a čerpadla, použijeme potřebnou bazénovou chemii k zazimování bazénu, naistalujeme dilatační plováky a zimní plachtu.


Výměna folií Desjoyaux
25. 01. 2018

Toto období je ideální pro objednání folií na bazény Desjoyaux. Dodáváme a montujeme folie francouzské firmy Albon v různých barevných kombinacích a za příznivé ceny. Folie objednané v únoru budou vyrobené za 5-6 týdnů a čím blíže k začátku sezony se tento čas prodlužuje. Neváhejte a pošlete si nezávaznou objednávku přes náš poptávkový formulář. Barevné varianty folií jsou ke shlédnutí na www našeho dodavatele Albon.net.
 


Péče o salinizace
28. 08. 2017

Považuji za důležité upozornit zákazníky, že je potřeba udržovat salinizační cely v čistotě a pravidelně kontrolovat zanesení titanových desek vápníkem. Pokud se nechají úplně zacpat a je potřeba je čistit HCl, dochází k jejich rychlejšímu opotřebení. Týká se to zvláště určitých levnějších výrobků, i když ani ty dražší nejsou bezúdržbové.


Filtrační vak pro FJ Desjoyaux
16. 03. 2015

Filtrační vak pro filtrační jednotku Desjoyaux , 15 mic, pro všechny typy filtračních jednotek.

Cena 650,- s DPH

napište nám


Povinné údaje jsou označeny * hvězdičkou.

Facebook Twitter Google LinkedIn Email